השקמה 2, ת.ד. 112 אזור מיקוד 5804542

info@smartstep.co.il

ניהול ועד בית

ישנן חברות ניהול ועד בית רבות בישראל, במידה לבחור? כידוע, בניין המגורים שלכם, הוא הנכס היקר ביותר שלכם ובחירה של חברת ניהול ואחזקת בניינים תאפשר לכם ליהנות מגבייה יעילה הרבה יותר, אחזקה טובה יותר, סביבת מגורים נקייה ומטופחת יותר וחשוב לציין גם מעטפת משפטית. כאן חברת smart step – חברה לניהול ואחזקת בניינים נכנסת לתמונה.

כל הדיירים בבניין, בין אם הם שוכרים או בעלי הדירה, מכירים את המושג, ״ועד בית״, ועד הבית הוא קבוצת נציגים מתוך דיירי הבניין שתפקידם לדאוג לסביבה המשותפת של כל הדיירים. אבל, ישנה דרך נוספת לתפעול ולניהול הבניין, קוראים לה, ״חברת ניהול ואחזקת נכסים״.

אז מה בעצם חברות ניהול ועד בית עושות?

במקום שהדיירים ישלמו לוועד הבית וידאגו לניהול ועד בית בעצמם, הם משלמים לחברה חיצונית וזו מתחייבת לדאוג לכל ולחסוך לדיירים את כאב הראש. אותן חברות ניהול בניינים צצו כפטריות אחרי הגשם במקביל להתפתחות העירונית המואצת שאנו עדים לה בשנים האחרונות. השכונות החדשות של בנייני המגורים הם חלק מאותם בתים משותפים שהפכו לגדולים ומסובכים יותר לניהול. לא עוד גינת ירק של 2 מ״ר ומעלית מקרטעת בבניין מתקלף במרכז רמת גן. מדובר בבנייני מגורים עם לובי מפואר, חדרי כושר, פארק במרכז שכונת הבניינים, ג׳ימבורי, חניון תת קרקעי, מערכת ספרינקלרים ועוד דברים שקצרה היריעה מלהכיל. אותן חברות ניהול המבנים ניצלו את המומנטום ואת הקושי של הדיירים להתמודד עם ניהול המבנים החדשים (וגם הישנים במקרים מסוימים) והחלו להציע עצמן כאופציה לניהול מסודר של הנכס.

נשמע מבטיח? לצערנו לא כל החברות עומדות בהבטחות.

חברות ניהול ועד בית והסדרתן בחוק

הביקוש לשירות ניהול ועד בית חיצוני מובן ויש בשוק מגוון חברות שניתן לבחור מתוכן. אבל, נכון להיום, אין הסדרה לענף ולא מוגדרים בחוק קריטריונים המחייבים חברות אלו. כתוצאה מכך, טבעי שיצוצו בעיות תקשורת בין הדיירים לחברות הניהול. במקרה הקל, הדיירים יגלו פער בין ציפיותיהם למה שהם מקבלים בפועל מהחברה. במקרה הגרוע, יגלו שנפלו קורבן לתרגיל עוקץ (קיימים דיווחים על חברות ניהול מבנים שנעלמו כלא היו לאחר שגבו מקבוצות דיירים סכום מכובד מראש והותירו את הבניינים שהתחייבו לנהל עם חובות של אלפי שקלים לאנשי מקצוע, נותני שירות וספקים).

לכן חשוב לדעת מול איזה חברה אתם חותמים, להיות עם האצבע על הדופק ולעקוב אחר הדברים שנעשים.

איך בוחרים חברת ניהול ועד בית ?

לפני הכל, ודאו שחברת הניהול שנבחרה מותאמת לסוג הבניין שלכם. חברת ניהול ועד בית שמנהלת בנייני מגורים ישנים בני 4 קומות עם מעלית אחת, לא בטוח תנהל באותה מקצועיות בניין בן 30 קומות עם 3 מעליות, חניון תת קרקעי ומערכות הגנה ואבטחה חדישות. ואם כבר במערכות חדשות עסקינן, דאגו לברר מראש האם נעשות ביקורות לאותן מערכות, כל כמה זמן ובאיזו יעילות (אתם לא רוצים לגלות בזמן אמת שהמערכות לא תקינות).

בדקו את זמינות החברה, נסו ליצור קשר וראו כמה זמן לוקח לקבל מענה. עליכם לדעת את המידע הזה בשעת צרה.

גם נושא הביטוח חשוב מאוד. מה בדיוק הוא מכסה? עד לאן מגיעה האחריות המקצועית של החברה? מי אחראי לעובדים שמעסיקה החברה? האם הם יכולים לתבוע אתכם? הימנעו מהוצאות מיותרות שלא הוגדרו מראש ובררו אודות הביטוח.

הדבר האחרון, המאגד את כל הנ״ל והכי חשוב לדרוש בבואכם לחתום עם חברת ניהול הוא, שקיפות. חברת ניהול ועד בית איכותית תדאג לדווח לכם על כל פעולה, קטנה כגדולה. אם הם מקצועיים ואמינים, אין להם מה להסתיר. דירשו זאת. אתם משלמים על כך.

מדוע יותר ועדי בתים בוחרים בנו?

כחברה שצמחה בתחום הניהול ועד בית, והחלה את דרכה בתור חברת ניהול ועדי בית קטנים, חברת סמארט סטפ מספקת לכם ניהול מבנים מקיף לצרכים ולדרישות שלכם במחיר הוגן, תוך הקפדה על חווית שירות בסטנדרטים שלא הכרתם.

– גישה ניהולית ייחודית, המתייחסת לבניין המגורים כעסק כלכלי שאמור למקסם את איכות חיי הדיירים ולספק להם סביבת מגורים נעימה ובטוחה.

– ידע רב וניסיון מוכח בניהול ועד בית ובתחזוקת מערכות מגורים.

– יחס אישי ואכפתי ונגישות מלאה להנהלה, הן לנציגות הדיירים והן לדייר הבודד.

– ניהול אחראי לתקציב הבניין, ייעול ההוצאות ויצירת עתודות כספיות – תוך הקפדה על שקיפות מלאה והגשת דוחות תקופתיים.

– תחזוקה שוטפת ותחזוקה מונעת לחיסכון בהוצאות עתידיות.

– נבחרת נותני שירותים ובעלי מקצוע מהטובים בישראל.

– כוח קניה גדול מול הספקים, המאפשר לכם ליהנות מרמת מחירים נמוכה ומתנאים משופרים.

– אפליקציה ידידותית לגבייה, לבקרה תקציבית, לניהול תקלות ולתקשורת בין הדיירים.

– מעטפת ביטוחית מלאה וייעוץ משפטי לשקט נפשי.

– מענה מהיר ומתן פתרון איכותי ויסודי לכל פנייה.

התקדמו לסמארט סטפ ותתחיל להתרגל לקבל יותר

חברת ניהול ועד בית, סמארט סטפ מעמידה לרשות לקוחותיה מגוון שירותים מהם ניתן לבנות תכנית ייחודית המותאמת אישית בהתאם לדרישות הלקוח וצרכי הבניין. 

מנהל אחזקה ורכזת תפעול אישיים ימונו לתפעל את פעילות כלל נותני השירות בבניין, תוך ביצוע בקרה ואיכות השירות הניתנים במגוון התחומים בבניין, כל זאת על-מנת להעניק יחס אישי לדיירים בבניין ולהתנהלות קלה ונוחה מול נציגות הועד. 

במקביל, מנהל התפעול והבקרה של החברה יפקח על הפרוייקט, תוך מתן ייעוץ אישי ומקצועי לכל צרכי ועד הבניין.

מחלקה משפטית

הנהלת חשבונות

ביצוע תשלומים

דיווח תקלה

 • ניהול חשבונות הועד
 • גבייה
 • ניקיון
 • עובדי דלפק
 • החלפת נורות
 • צביעה ושיפוצים
 • אחזקת מעליות
 • גינון
 • מע' חשמל
 • מע' סולרית
 • מהנדס מעליות
 • שיפורי חזות
 • ביטוחים
 • משאבות – לחץ
 • תחזוקת מע' גילוי אש וספרינקלרים
 • מפוחים
 • בקרת CO
 • תיקונים
 • תפעול גנרטור
 • ניקוי וחיטוי בריכות מים
 • תחזוקת חדר כושר

נשמע מסובך? תנו לנו להקל עליכם.

חברת סמארט סטפ מתמחה בניהול ועד בית. גביית כספים, עבודה מול ספקים, השוואת מחירים, ניהול עובדים ואחזקה שוטפת, הם רק חלק מהמטלות השונות ההופכות את עבודת הניהול למסורבלת ומתישה עבור נציגות ועד הבית והדיירים.

חברה סמארט סטפ בעלת ניסיון של שנים בתחום ניהול ועד בית ועיקר התמחותה הינו ניהול פרוייקטים קטנים וגדולים. החברה מספקת את כל השירותים הנדרשים תחת קורת גג אחת ודואגת לניהול שוטף ברמה גבוהה.

ניסיון ניהולי זה מקנה לנו הבנה מעמיקה של צרכי הלקוח ושרות איכותי והמקצועי ביותר, תוך מתן מענה מיידי ויחס אישי.

נוסף על כל אלה, אנו מטפלים בכל נושאי גביית הכספים, הוזלת עלויות, התקשרות עם ספקים ומעמידים לרשותכם מגוון רחב ואיכותי של שירותים

הדור החדש של ניהול ועד בית כבר כאן. הצטרפו עוד היום וחסכו כאבי ראש, סכסוכים, הוצאות מיותרות ועוד.

ניהול ועד בית | חברת ניהול ועד בית מחירים | ועד בית ניהול

כשמדובר בניהול הבניין, אין תחליף לאמינות,
למקצועיות והניסיון שלנו.

הניהול שלנו, השקט שלכם.

השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם עוד היום

להצעת מחיר

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

איך אפשר לעזור?

לחצו על האייקון של הפעולה אותה תרצו לבצע ותעברו למסך המתאים.

כתובת מייל:

info@smartstep.co.il

טלפון:

03-5188051
1700-70-91-90

כתובתינו:

השיקמה 2 , אזור