השקמה 2, ת.ד. 112 אזור מיקוד 5804542

חברת ניהול נכסים

אילו חברות ניהול נכסים קיימות?

ישנן חברות ניהול נכסים רבות בישראל, במי לבחור? כידוע, בניין המגורים שלכם, הוא הנכס היקר ביותר שלכם ובחירה של חברת ניהול נכסים תאפשר לכם ליהנות מגבייה יעילה הרבה יותר, אחזקה טובה יותר, סביבת מגורים נקייה ומטופחת יותר וחשוב לציין גם מעטפת משפטית. כאן חברת smart step – חברה לניהול ואחזקת בניינים נכנסת לתמונה.

כל הדיירים בבניין, בין אם הם שוכרים או בעלי הדירה, מכירים את המילה, ״ועד בית״. כידוע, "ועד בית" הוא קבוצה של נציגים מתוך דיירי הבניין הדואגים לסביבה המשותפת של הבניין. אבל, ישנה דרך נוספת לתפעול ולניהול הבניין, קוראים לה, ״חברת ניהול ואחזקת נכסים״.

אז מה היא בעצם חברת ניהול נכסים עושות?

חברת ניהול בנייני מגורים בעצם נכנסת לנעליים של שהדיירים. במקום שישלמו לוועד הבית וידאגו לניהול ואחזקת נכסים שלהם, הדיירים משלמים לחברה חיצונית וזו המתחייבת לדאוג, לנהל  ולחסוך לדיירים את "כאב הראש".

ישנן שכונות חדשות של בנייני המגורים, הם חלק מאותם בתים משותפים שהפכו לגדולים ומסובכים יותר לניהול. לא עוד מעלית מקרטעת בבניין או חלק חיצוני מתקלף כל חורף מחדש. מדובר בבנייני מגורים עם לובי מפואר, חדרי כושר, בריכות, פארקים, חניונים תת קרקעיים, מערכות ספרינקלרים ועוד. עקב קושי רב של הדיירים להתמודד עם ניהול הבניינים החדשים (וגם הישנים במקרים מסוימים) קמו חברות ניהול בנייני מגורים והחלו להציע עצמן כ"פתרון" לניהול  של הבניין או הנכס.

אך לצערנו לא כל חברות הניהול עומדות בסטנדרט גבוהה מספיק לניהול הבניין שלכם.

5 טיפים לניהול נכסים בפחות מ-60 שניות

נגן וידאו אודות חברת ניהול נכסים

חברות ניהול נכסים והסדרתן בחוק

הביקוש של דיירים רבים לקבלת שירות ניהול ואחזקת נכסים חיצוני מובן ויש בשוק חברות רבות הניתנות לבחירה. אך, נכון להיום, אין כלל הסדרה לענף "הניהול והאחזקה" ובנוסף, לא מוגדרים בחוק קריטריונים המחייבים ומפקחים על החברות הללו. כתוצאה מכך, טבעי שיעלו בעיות תקשורת בין הדיירים לחברות הניהול. במקרה "הסביר", הדיירים יגלו פער בין הציפיות למה שהם מקבלים בפועל מהחברה. במקרים קיצוניים, "עקצו" אותם אותן החברות.

לכן חשוב לדעת מול איזה חברה אתם חותמים, להיות עם האצבע על הדופק ולעקוב אחר הדברים שנעשים.

אז איך אנחנו בוחרים חברת ניהול נכסים?

חברת ניהול בניינים יכולה לעזור לך להבטיח שהבניין שלך יתחזק במצב טוב ובבטחה. הם יעזור לך לזהות את חלקים בבניין או במגדל שבהם צריך להתחיל עבודה, ולאחר מכן להביא את העבודה להשלמה. החברה יכולה להבטיח שהבניין שלך יתחזק וישאר בטוח ובמצב מצויין.

איך כדאי לבחור חברת ניהול בניינים?

חשוב לבחור חברת ניהול בניינים שתשמש אותך בצורה אמינה ומקצועית. יש לבדוק את הרקע של החברה ולוודא שהם יכולים לספק את השירותים שאתה צריך.
אם תבחר חברה שלא מקבלת את התקנות הבטיחות הנדרשות, אתה עלול להתחיל בעבודה שלא תתאים לכל דיירי הבניין שלך.

מה חשוב לבדוק לפי יצירת קשר עם חברת ניהול ואחזקות?

יש לבדוק את רשימת שירותים, תחומי המקצוע וגם את הדירוגים. בנוסף, עליך לבדוק את התקני הבטיחות שלהם על מנת שתוכל להבטיח שהבקשות והדרישות שלך יתקבלו בהצלחה.

מדוע ועדי בתים בוחרים בחברת סמארט סטפ?

כחברה נוסדה בתחום הניהול ואחזקה, חברת סמארט סטפ מספקת לכם ניהול בנייני מגורים מקיף לצרכים ולדרישות שלכם במחיר הוגן, תוך הקפדה על חווית שירות בסטנדרטים שלא הכרתם בשוק.  הגישה של סמארט סטפ היא גישה המתייחסת לבניין המגורים כאל עסק האמור למקסם את איכות חיי הדיירים ולדאוג לרווחתם. בנוסף, לספק להם סביבת מגורים בטוחה , איכותית ונעימה. לחברתנו ידע רב וניסיון רב בניהול ותחזוקת מערכות מגורים בכל רחבי הארץ. כידוע, אנו דואגים ומתייחסים לדיירנו ביחס אישי, אכפתי ומעניקים לכם נגישות מלאה להנהלה, הן לנציגות הדיירים והן לדייר הבודד. אנו מבצעים ניהול אחראי לתקציב תחזוקת הבניין, ייעול ההוצאות ויצירת עתודות כספיות. וכל זאת, תוך הקפדה על שקיפות מלאה והגשת דוחות תקופתיים.

חברת ניהול נכסים מומלצת - השיטה של סמארט סטפ

אנחנו דואגים לתחזוקה שוטפת ותחזוקה מונעת לחיסכון בהוצאות עתידיות. בנוסף, אנו ממנים לבניין שלכם צוות המספק לכם שירותים ובעלי מקצוע מהטובים במדינת ישראל. בגלל שחברתנו מנהל בנייני מגורים רבים, יש לנו כוח קניה גדול אל מול ספקי שירות רבים. כוח זה, מאפשר לכם ליהנות ממחירים שוברי שוק ומתנאים מעולים. לחברתנו אפליקציית ניהול ידידותית לצורכי גבייה, בקרה תקציבית, ניהול תקלות ולתקשורת נוחה בין הדיירים. אנו מספקים לכם מעטפת ביטוחית רחבה יחד עם ייעוץ משפטי המעניק לכם שקט נפשי. וכל זאת, עם מענה מהיר ומתן פתרון איכותי לכל פנייה שלכם.

חברת ניהול בנייני מגורים

התקדמו לסמארט סטפ ותתחיל להתרגל לקבל יותר

חברת ניהול בנייני מגורים, סמארט סטפ מעמידה לרשות לקוחותיה מגוון שירותים מהם ניתן לבנות תכנית ייחודית המותאמת אישית בהתאם לדרישות הלקוח וצרכי הבניין.
מנהל אחזקה ורכזת תפעול אישיים ימונו לתפעל את פעילות כלל נותני השירות בבניין, תוך ביצוע בקרה ואיכות השירות הניתנים במגוון התחומים בבניין, כל זאת על-מנת להעניק יחס אישי לדיירים בבניין ולהתנהלות קלה ונוחה מול נציגות הועד.

במקביל, מנהל התפעול והבקרה של החברה יפקח על הפרוייקט, תוך מתן ייעוץ אישי ומקצועי לכל צרכי ועד הבניין.

מה מציעות חברות ניהול נכסים:

מחלקה משפטית
הנהלת חשבונו
ביצוע תשלומים
דיווח תקלה
ניהול חשבונות הועד
גבייה
ניקיון
עובדי דלפק
החלפת נורות
צביעה ושיפוצים
אחזקת מעליות
גינון
מע' חשמל
מע' סולרית

משאבות – לחץ
תחזוקת מע' גילוי אש וספרינקלרים
מפוחים
בקרת CO
תיקונים
תפעול גנרטור
ניקוי וחיטוי בריכות מים
תחזוקת חדר כושר
מערכות כיבוי אש
ניהול הבתים
ניקיון וגינון
מערכות הבניין
מהנדס מעליות
שיפורי חזות
ביטוחים

נשמע מסובך? תנו לנו להקל עליכם.

חברת סמארט סטפ מתמחה בניהול ותחזוקה.

גביית כספים, עבודה מול ספקים, השוואת מחירים, ניהול עובדים ואחזקה שוטפת, הם רק חלק מהמטלות השונות ההופכות את עבודת הניהול למסורבלת ומתישה עבור נציגות ועד הבית והדיירים.

חברה סמארט סטפ בעלת ניסיון של שנים בתחום ניהול מבנים ועיקר התמחותה הינו ניהול פרוייקטים קטנים וגדולים. החברה מספקת את כל השירותים הנדרשים תחת קורת גג אחת ודואגת לניהול שוטף ברמה גבוהה.

ניסיון ניהולי זה מקנה לנו הבנה מעמיקה של צרכי הלקוח ושרות איכותי והמקצועי ביותר, תוך מתן מענה מיידי ויחס אישי.

נוסף על כל אלה, אנו מטפלים בכל נושאי גביית הכספים, הוזלת עלויות, התקשרות עם ספקים ומעמידים לרשותכם מגוון רחב ואיכותי של שירותים

הדור החדש של ניהול ואחזקת מבנים כבר כאן. הצטרפו עוד היום וחסכו כאבי ראש, סכסוכים, הוצאות מיותרות ועוד.

שאלות נפוצות - חברת ניהול נכסים:

חברת ניהול נכסים בעצם נכנסת לנעליים של שהדיירים. במקום שישלמו לוועד הבית וידאגו לניהול ואחזקת נכסים שלהם, הדיירים משלמים לחברה חיצונית וזו המתחייבת לדאוג, לנהל  ולחסוך לדיירים את "כאב הראש".

כחברה נוסדה בתחום הניהול ואחזקה, חברת סמארט סטפ מספקת לכם ניהול בנייני מגורים מקיף לצרכים ולדרישות שלכם במחיר הוגן, תוך הקפדה על חווית שירות בסטנדרטים שלא הכרתם בשוק.  הגישה של סמארט סטפ היא גישה המתייחסת לבניין המגורים כאל עסק האמור למקסם את איכות חיי הדיירים ולדאוג לרווחתם. 

מחלקה משפטית, הנהלת חשבונו, ביצוע תשלומים, דיווח תקלה, ניהול חשבונות הועד, גבייה, ניקיון, עובדי דלפק, החלפת נורות, צביעה ושיפוצים, אחזקת מעליות, גינון, מע' חשמל, מע' סולרית, משאבות – לחץ, תחזוקת מע' גילוי אש, ספרינקלרים, מפוחים, בקרת CO, תיקונים, תפעול גנרטור, ניקוי וחיטוי בריכות מים, תחזוקת חדר כושר, מערכות כיבוי אש, ניהול הבתים, ניקיון וגינון, מערכות הבניין, מהנדס מעליות, שיפורי חזות וביטוחים.
חברת ניהול נכסים

כשמדובר בניהול הבניין, אין תחליף לאמינות,
למקצועיות והניסיון שלנו.

הניהול שלנו, השקט שלכם.

השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם עוד היום

להצעת מחיר
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם